PANELE DREWNIANE 3D

22Aranżacja wnętrz wymaga zarówno troski o harmonię dobieranych materiałów, jak i ich wysoką jakość. Stosując drewno, warto przyjrzeć się różnym sposobom jego wykorzystania. Uwagę przykuwają szczególnie ściany pokryte nim częściowo bądź w całości.

NaturalWoodPanels, wykonane z właściwego surowca i harmonijnie wkomponowane w aranżację pomieszczenia, mogą stać się prawdziwą ozdobą wnętrz oraz nadać im niepowtarzalny charakter. Bardzo wiele zależy od umiejętnego dobrania proporcji elementów, z których są wykonane, sposobów ich łączenia i ułożenia oraz środków ochronnych wydobywających głębię faktury i usłojenia materiału.

Każdy nasz produkt, który  Państwu proponujemy będzie w formie surowej bądź barwionej. Według nas najbardziej ekologicznym i trwałym sposobem konserwacji drewna jest stosowanie OLEJU LNIANEGO. Olej ten daje powłokę półpołysku, natomiast do efektu pół połysku stosujemy olej duńskiej firmy FAXE – lidera konserwacji drewna wewnątrz. Do każdego zestawu dołączona będzie instrukcja montażu.

Gwarantujemy, że instalacja jednej sztuki panelu w formacie 50X50 cm, nie będzie trwała dłużej jak 5-6min. Podany format to nie reguła, a standard. Wykonamy każdy podany wymiar. System montażu ma kilka form, a uzależniamy to od miejsca docelowego, formy ekspozycji i możliwości aplikacji w danym miejscu.

Jedną z nich będzie zwyczajne zawieszenie na listwach zakosowych, a kolejną montaż na stałe. Obydwie formy są bardzo proste, gdzie w samodzielny sposób każdy poradzi sobie z montażem w dowolnym miejscu.

Każdy z zamówionych formatów wykonamy na precyzyjny wymiar, także z uwzględnieniem skosów, a nawet łuków- dzięki możliwościom jakie daje nam frezarka CNC.